Skip to content

Değer Aliç Giray – İlk Türkiye Tavla Şampiyonu Kadın Oyuncumuz

Facebookmail

Onlar İçin Tavla – Tema Vakfı Özel Etkinliği – Türkiye Online Tavla Şampiyonası (TOT2019) sonuçlandı. Turnuvayı kazanan DEĞER ALİÇ GİRAY’ı hem bu derecesi için hem de ilk defa bir kadın oyuncumuz Türkiye Şampiyonu olduğu için yürekten kutluyoruz. Finalin diğer ismi Ali Yaldız’ı; üçüncülük derecesini paylaşan Meral Yılmaz ve Ozan Özgür’ü; ayrıca oyunları ile turnuvaya can katıp bağışlarıyla doğaya destek veren tüm oyuncularımızı tebrik ediyoruz. Direktörlüğünü Onlar İçin Tavla hareketinin lideri Murat Elver’in yaptığı, 51 oyuncu ile Dünya İnternet Tavla Federasyonu (WBIF) bünyesinde bu sene dördüncüsü gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonası’nın genel sonuçları şöyle gerçekleşti:

TOT2019 Sonuçları

Onlar İçin Tavla grubu tavla ile hayata Türkiye ve dünya çapında renk ve iyilik katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz seneki Türkiye Şampiyonası’nı tüm dünyadaki Türklere ve yabancı dostlarımıza yardıma muhtaç çocuklara yardım çağrısıyla gerçekleştiren grup bu yıl daha aktif olarak çalıştı. TOT2019 dışında Bahar Turnuvası ve Takım Turnuvası ile bu seneyi üç etkinlikle kapatan grubun haber ve etkinliklerini http://onlaricintavla.xyx web blog’undan ve Onlar İçin Tavla – Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

WBIF Türkiye temsilcisi olan Onlar İçin Tavla hareketi daha yüksek hedefler ve birleştirici ortak misyonlar peşinde. Tüm dünyadan Türklere açık 2020 Türkiye Şampiyonası, Dünya çapındaki büyük tavla hayır aktiviteleri ve online/canlı karışık özel tavla buluşmaları gündemde. Bu grubu emekleri ve birleştirici vizyonlarından ötürü kutluyoruz. Başta Murat Elver olmak üzere komitelerde çalışan herkese teşekkürler.

Fotoğraflar

Facebookmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *