Skip to content

TOT2016 – İlk 5 Belli Oldu

Facebookmail

2016 Türkiye Online Tavla Şampiyonası’nda ilk beş oyuncumuz belli oldu. İlk sırada tek yenilgiyle Nevzat Doğan (fotoğrafta sol üst) yer almakta. İkinci sırayı Zafer Taş (sol alt), Ömer Kukul (sağ üst), Emrullah Çoşar (sağ alt) ve Uğur İlhami Özden (ortada) ikişer yenilgiyle paylaşıyorlar. Bu turun başındaki sıralama ve yeni eşleşmeler aşağıdadır:

tot2016-round13

13. turun ilk maçı Ömer Kukul (Kukul) ile Emrullah Çoşar (Emco2008) arasında 23 Eylül Türkiye saatiyle 21:00’de EBIF-TIGER’da oynanacak. Diğer maç ise Nevzat Doğan (nevzatdogan) ile Zafer Taş (FENOMEN) arasında 25 Eylül’e kadar oynanacak. Uğur İlhami Özden (uilhami) ise bu turu bay geçti. Üçer yenilgili oyuncuların elenmesiyle 14. turda dört ya da beş oyuncuya kalacak. Sıralama, sonuçlar ve detaylı tüm çizelgeler için lütfen tıklayınız. Bütün oyuncularımıza başarılar diliyoruz.

12. tura kadar güzel mücadele ederek ilk dokuz oyuncu arasına girmeyi başaran Amaç Volkan Er, Fatih Öziş, Taner Uçarer ve Ümit Bata‘ya özel teşekkürlerimizi sunuyoruz. 12. turda yapılan maçların eXtremeGammon analizlerini aşağıda bulabilirsiniz:

Fatih Öziş (2ble6ix) – Nevzat Doğan (nevzatdogan)

Taner Uçarer (tomsawyer) – Emrullah Çoşar (Emco2008)

Uğur İlhami Özden (Uilhami) – Ümit Bata (Akrep1903)

Zafer Taş (FENOMEN) – Amaç Volkan Er (aver)

Facebookmail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *