Skip to content

2015 Avrupa Takım Şampiyonası Başladı

Facebookmail

Avrupa Internet Tavla Federasyonu (European Backgammon Internet Federation – EBIF) üçüncü defa ülkeler arası takım şampiyonası düzenliyor. European Online Team Championship 2015 ‘de (EOTC) kaptanımız Cüneyt Argun Genç ‘in önderliğinde mücadele ediyoruz. Takımımız beş oyuncudan oluşuyor ve masa sırasıyla şu isimlerden oluşuyor:

CihangirÇetinelCihangir Çetinel (2015 Dünya Şampiyonu)

EOTC-AliÇetinBelene (Mobile)Ali Çetin Belene

EOTC-ErhanYenişen (Mobile)Erhan Yenişen

EOTC-CüneytArgunGenç (Mobile)Cüneyt Argun Genç

İbrahimKaracaİbrahim Karaca

Çekilen ilk üç turun kuralarına göre Avusturya ve Fransa ile mücadele ediyoruz, ikinci turu ise bay geçtik. Şu ana kadar yapılan maçlar neticesinde Avusturya karşısında 1-0 önde Fransa karşısında ise 0-2 gerideyiz. Her müsabakada iki takım oyuncuları masa sıralarına karşılık gelecek şekilde eşleşip beş maç yapıyorlar. Üç mağlubiyet almayan takım elenmeyeceği için maçlar karışık sırayla oynanabiliyor. Bütün eşleşmeler ve sonuçlar EOTC 2015 Eşleşmeler ve EOTC 2015 Sonuçlar adreslerinden takip edilebilir. Maç saati kesinleşen iki eşleşme aşağıdadır. Oyuncularımıza başarılar diliyoruz!

24.10. TR 12:00 Gridgammon Ibrahim Karaca Kristoffer Hötzeneder
25.10. TR 16:00 Gridgammon Emmanuel Lardy Erhan Yenisen
Facebookmail

2 thoughts on “2015 Avrupa Takım Şampiyonası Başladı”

    1. Geçen seneye kadar oynadım. Başka arkadaşlara da fırsat vermek ve vakit darlığından dolayı bu sene oynamak istemedim. Benim gibi bir arkadaş daha vardı. Böylece iki yeni kişiyi milli takımımız kazanmış oldu. Onlar da en az bizim kadar oynuyorlar ve hatta daha iyi oynuyorlar. Bu kararımdan memnunum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *